Kierowca / Przedstawiciel kat. B. Wypożyczalnia samochodów /Legnica

Data dodania: 06 marzec 2017Ogłoszenie: 5263

PANEK S.A. - Sieć Wypożyczalni Samochodów

Jesteśmy jedną z największych firm w branży krótko jak i długoterminowego wynajmu samochodów osobowych i dostawczych na terenie naszego kraju. Poszukujemy kandydatów ambitnych, zmotywowanych na sukces i rozwój zawodowy, miłośników motoryzacji, ludzi nie bojących się pracy i kontaktów z ludźmi.

Kierowca kat.b/Przedstawiciel

Miejsce pracy: Legnica

Obowiązki:

Wynajem samochodów na terenie Legnica i okolicznych miejscowości.

Dbanie o stan techniczny (przewożenie aut do serwisów, sprzątanie samochodów, tankowanie).

Relokacja pojazdów między oddziałami.

Praca polega na oczekiwaniu na zlecenia, które jest podawane telefonicznie.

Wymagania:

Status studenta/ucznia zaocznego lub własna działalność gospodarcza

Zamieszkanie w Legnica

Wysoka dyspozycyjność

Punktualność

Uczciwość

Odpowiedzialność

Zamiłowanie do motoryzacji.

Oferujemy:

Wynagrodzenie od 2100zł netto do około 3300zł netto.

Pracę w młodym zespole w największej sieci wypożyczalni samochodów w kraju.

Miłą atmosferę.

Praca na nowoczesnej flocie samochodów.

Telefon służbowy oraz wszelkie inne narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy.

Dostosowanie pracy do zajęć na uczelni/szkole.

Pracę na umowę zlecenie.
Pytania proszę kierować tylko na e-mail bartlomiej.chorkawy@panek.eu

Cena 3100zł
Kategoria: Dam pracę
Typ oferty: Transport, logistyka
Lokalizacja: Legnica
Wyświetleń: 679