Projektorek do usypiania Dobranoc Smoku HABA - Torbacze.pl

Data dodania: 10 listopad 2016Ogłoszenie: 4091

Firma HABA tworzy produkty dla dzieci już od ponad 70 lat. Misją firmy jest wspieranie rozwoju osobowości dziecka poprzez dostarczanie mu mądrych i pięknych zabawek.
Podczas produkcji używane są tylko przebadane, niezagrażające zdrowiu materiały. Kontrole jakości przeprowadzane są również u dostawców surowców do produkcji zabawek. Gotowe produkty oraz poszczególne ich części poddawane są licznym testom: na wstrząsy, upadki, rozciąganie czy wpływ wilgoci. Dzięki temu powstają przedmioty wyjątkowo zdrowe i bezpieczne, które z naddatkiem spełniają wszystkie obowiązujące normy.
Dla małego dziecka zasypianie zawsze jest łatwiejsze z przytulanką, kocykiem albo przy zapalonej lampce. Od zwykłej lampki lepszy, ładniejszy i ciekawszy jest ten ten projektor. On nie tylko rozjaśnia lekko pokój. On wyświetla na suficie zabawne, uspokajające obrazy, które przedstawiają sympatyczne smoki na tle nocnego nieba. Tych ilustracji jest aż 6, więc szybko się nie opatrzą dziecku. Łatwo zmienić ustawienia i określić, który obraz będzie wyświetlany.
Projektor wyposażony jest w czujnik, który automatycznie włącza urządzenie, gdy zapadnie ciemność.
Lampka jest mała i lekka, więc bez problemu można ją ze sobą wziąć w podróż wykorzystać do stworzenia znajomego, bezpiecznego środowiska dla swojego dziecka w nowym miejscu.

Towar dostarczany jest bezpośrednio od dystrybutora przez kuriera (wiążę się to z dodatkowym kosztem zależnym od formy dostawy). Nie ma możliwości odebrania produktu na miejscu!!!

Zamówienia zabawki można dokonać poprzez panel zakupowy na portalu Torbacze.pl (https://torbacze.pl/projektorek-dobranoc-smoku) lub mailowo. Kontakt możliwy pod adresem e-mail: marketing@gdziecko.pl bądź telefoniczny (w godz. 9:00-16:30).

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 601... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 6 )

Cena 69zł
Kategoria: Dla dzieci
Typ oferty: Zabawki
Lokalizacja: Legnica
Wyświetleń: 840

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Legnicalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.