Seniorzy do opieki / 1300 Euro

Data dodania: 03 luty 2017Ogłoszenie: 4883
Seniorzy do opieki / 1300 Euro
  • Seniorzy do opieki / 1300 Euro - zdjęcia

Seniorzy do opieki / 1300 Euro
Nr ref. 15550

O naszej firmie
MEDIPE PFLEGE Sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.
Oferta pracy
Pacjent: 93 lata, cierpi na dolegliwości wieku starczego, raka skóry, wysokie ciśnienie, cukrzycę, choroby serca, chorobę Parkinsona, osteoporozę, jest po wylewie i ma trudności ze słuchem. Codziennie przychodzi zewnętrzna opieka medyczna. Pacjent nie ma trudności z mową. Podopieczny jest w większości osobą samodzielną. Sam dba o zachowanie higieny osobistej, samodzielnie zmienia pielucho-majtki. Ze strony Opiekunki/na potrzebuje jedynie pomocy przy umyciu nóg. Do dyspozycji w domu jest balkonik. Nie budzi się w nocy.

Pacjentka: 94 lata , cierpi na dolegliwości wieku starczego, osteoporozę, lekką demencje, ma wstawioną zastawkę serca. Pacjentka nie ma problemów z komunikacją i orientacją. Jest osobą leżącą. Pielęgnację ciała wykonuje zewnętrzna opieka medyczna, Opiekun/ka jedynie musi karmić pacjentkę i zmieniać pielucho-majtki. Noce są różne, ale nie trzeba wstawać do Podopiecznej.

Zadania Opiekunki/na
Do zadań Opiekunki/na należy wspieranie Podopiecznych podczas pielęgnacji ciała, całodobowa gotowość niesienia pomocy gdy nastąpi taka potrzeba, przygotowywanie posiłków, pomoc przy ubieraniu się i rozbieraniu, pranie i prasowanie ubrań, utrzymywanie porządku oraz sprzątanie w domu, organizacja czasu wolnego, robienie zakupów.

Lokalizacja:
Hamburg, Niemcy
Pacjenci mieszkają na obrzeżach Hamburga w domu jednorodzinnym. W pobliżu są sklepy (ok. 10 min pieszo – Rewe, Aldi i mniejsze sklepiki). Dla Opiekunki/na przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój z łazienka i łączem internetowym.

Nasza oferta
Rozpoczęcie pracy od 20.02.2017 do 20.04.2017
• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy
• Pomoc w organizacji podróży
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach

Wymagania
• Doświadczenie w opiece nad osobą starszą
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Mile widziane prawo jazdy kat. B


KONTAKT W SPRAWIE ZLECENIA
tel. 71 377 88 88
e-mail: wroclaw@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 – skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe!

http://szort.tk/16j

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE PFLEGE Sp. z.o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 713... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 92 )

Cena za darmo
Kategoria: Praca
Typ oferty: Praca za granicą
Wymiar: Inny
Lokalizacja: Legnica
Wyświetleń: 434

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Legnicalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.