Videofilmowanie i fotografia ślubna

Data dodania: 02 marzec 2016Ogłoszenie: 2150
Videofilmowanie i fotografia ślubna
  • Videofilmowanie i fotografia ślubna - zdjęcia

Rejestracją video i fotografią wesel, ślubów i innych uroczystości okolicznościowych zajmujemy się od wielu lat. Naszym celem jest rzetelność, kreatywność, zadowolenie klienta i uzyskanie filmu, zdjęć w najlepszej jakości, które będą się podobały Młodej Parze i z chęcią będą niejednokrotnie do nich wracać. Mając na uwadze nastrój, dostojeństwo i charakter takiej uroczystości zachowujemy maksimum profesjonalizmu aby oddać te emocje i niezapomniane chwile w nagraniach i fotografiach. Wszystkie uroczystości rejestrowane są minimum dwiema profesjonalnymi kamerami, zdjęcia robione są przez dwóch fotografów, co pozwala na pokazanie najdrobniejszych szczegółów w fotografiach i nadaje filmowi dynamiki dzięki dwóm operatorom kamer.

Dodatkowo w naszych realizacjach korzystamy z kamery latającej (DRON) dzięki czemu np. ujęcia z pleneru weselnego będą niezapomnianą przygodą a kadry kościoła oraz miejscowości (DOM RODZINNY) Pary Młodej z lotu ptaka zapadną na długo w pamięci.

Ponadto na życzenie umieszczamy „małą kamerę” w samochodzie lub innym pojeździe, która rejestruje ujęcia w momencie przemieszczania się Pary Młodej np. droga do kościoła, miejsca uroczystości.

Równie ważnym aspektem naszych realizacji filmowych jest dźwięk, dlatego też korzystamy z zewnętrznego rejestratora audio, który podłączamy do nagłośnienia kościelnego. Dzięki czemu rejestrowany dźwięk jest czysty i wyraźny.

Wszystkie te opcje tzn. dwóch operatorów, ujęcia z drona, dodatkowa kamera w samochodzie, rejestracja audio wysokiej jakości są dostępne w cenie 1600 zł.

Czas trwania filmu do 240 min. Dostarczamy na 2x DVD lub 1x Blu-ray oraz 1x pendrive w eleganckim welurowym etui.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie można zapoznać się ze szczegółowym cennikiem oraz zobaczyć filmy z naszych realizacji.

http://www.proeventart.pl/slub-wesele


Tel. 604 828 944 lub 514 913 109

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 604... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1 )

Cena 1600zł
Kategoria: Ślub - wesele
Typ oferty: Fotografia ślubna
Lokalizacja: Legnica
Wyświetleń: 1247

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Legnicalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.