Ogłoszenia Przepisywanie tekstów


Lokalizacja
Cena
-
LATEX - przepisywanie tekstów naukowych
LATEX - przepisywanie tekstów naukowych

Przepisywanie tekstów naukowych, formuł matematycznych. Całość odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie! Jestem magistrem matematyki stosowanej PŁ z 10-letnim stażem w udzielaniu pomocy w problemach natury matematyczno-informatycznej. Zapraszam gg 4593140 globmistrz@interia.pl

Dodano 2016.09.27 07:52

0 zł

Do negocjacji Legnica Kontakt
Przepisanie tekstu
Przepisanie tekstu

Przepisanie tekstu w języku polskim lub obcym (angielski, hiszpański, niemiecki, włoski, francuski, szwedzki, czeski, chorwacki, inne) (z rękopisu, skanu, pliku) długość 1800 znaków (około 1 strony) Usługi realizowane są do 24 h po zaksięgowaniu wpłaty.

Dodano 2016.06.27 11:16

0 zł

Do negocjacji Legnica Kontakt
Pisanie Pism , Podań , Wnioskow , Odwołań , Pozwów
Pisanie Pism , Podań , Wnioskow , Odwołań , P...

Dostałeś „Nakaz zapłaty” z e-sądu , czy prowadzi się postępowanie w sądu tradycyjnym? Masz wątpliwości, nie chcesz płacić przedawnionych należności? Nie musisz ! Masz zapłacone zobowiązanie a widniejesz w Krajowym Rejestrze Długów I wiele innych sytuacji w której pomożemy napisać Ci PISMO !!! Potrzebujesz odwołać się napisać podanie czy walczysz z nieuczciwością, która Cię dotknęła ? Napisz do nas Pomożemy napisać każde pismo , odwołać się od decyzji , walczyć o SWOJE A nasze stawki, nie przypominają stawek mecenasów w najdroższych garniturach. Sprawdź to Zgłoś się do nas. Świadczymy usługi w zakresie pisania pism, podań, odwołań , wniosków , pozwów , pism procesowych . Zapraszamy :)

Dodano 2016.04.25 15:36

0 zł

Do negocjacji Legnica Kontakt